D. U. K. | sildymas-vedinimas.lt

D. U. K. apie šilumos siurblius ir vėdinimo sistemas

Geoterminis šilumos siurblys surenka sukauptą po žeme saulės šilumą kolektoriaus, kuris užkastas viršutiniame dirvos sluoksnyje arba patalpintas gręžinyje, pagalba. Paprastai tai polietileninis vamzdynas, užpildytas neužšąlančiu skysčiu (vandens ir anfrizo mišiniu). Susikaupusi žemėje šiluma pašildo cirkuliuojantį neužšąlantį skystį. Šios šilumos pakanka išgarinti šilumos siurblio išgarintojuje cirkuliuojančiam šaltnešiui. Kompresoriui suspaudus šaltnešio garus, jų temperatūra staiga padidėja. Vėliau kondensatoriuje ši šiluma perduodama namo šildymo sistemai, o šaltnešis vėl pereina į skystą būseną.

Geoterminis šildymas yra vienas iš pigiausių šildymo būdų, kadangi šilumos siurblys pats šilumos negamina, o tik perneša žemų temperatūrų šilumą iš aplinkos ir paverčia aukštų temperatūrų šiluma.

Oras-vanduo šilumos siurbliai šilumą paima ne iš grunto, o iš aplinkos oro.

About the author

Priimta, šilumos siurblių efektyvumas nusakomas veikimo koeficientais COP (Coefficient of Performance) ir SCOP (Seasonal Coefficient of Performace). SCOPparodo, koks vidutiniškai per metus gaunamas šilumos kiekis, sunaudojus 1 kWh elektros energijos. Kuo šis skaičius didesnis, tuo šilumos siurblys efektyvesnis.

About the author

Efektyvesnis visuomet bus gruntas-vanduo tipo šilumos siurblys, nes pirminės energijos panaudojimui iš žemės išgaunama pastovi temperatūra. Vien gruntas-vanduo tipo šilumos siurbliu galima apšildyti visą pastatą, kai tuo tarpu oras-vanduo tipo šilumos siurblio efektyvumas ir galingumas svyruoja priklausomai nuo lauko temperatūros. Pastarieji veikia pakankamai efektyviai lauke esant maždaug +7C temperatūrai, tačiau jų galia ir efektyvumas mažėja lauke esant +2C ar neigiamai temperatūrai. Oras-vanduo tipo šilumos siurblio pagrindinis privalumas yra gerokai paprastesnė ir pigesnė instaliacija, tačiau jį reikėtų derinti su dyzeliniu, dujiniu ar kieto kuro katilu, kuris perimtų šildymą lauke esant žemai temperatūrai.

About the author

Jums galime rekomenduoti keletą šildymosi būdų: oras-vanduo arba oras-oras. Skirtumas tarp šių sistemų yra tas, kad oras-oras negali ruošti karšto vandens, tačiau gali vėsinti (veikia kaip kondicionierius).

Gerai apšiltinto namo šildymosi kaštai per mėnesį su oras-vanduo sistema turi būti 2,0-2,2 Lt/kv. m. per mėnesį skaičiuojant 7 mėn šildymosi sezono vidurkį. Oras-oras šildytų už 1,5 Lt/kv. m. per mėnesį skaičiuojant 7 mėn šildymosi sezono vidurkį. Šiltuoju metų laiku itin ekonomiškai vėsinsite patalpas.

Oras-oras šilumos siurblys veikia kaip oro kondicionierius, jis negali paimti šviežio oro iš išorės ir jį pernešti į vidų. Šio siurblio pagalba yra atliekama vidaus oro cirkuliacija, o filtrai (mechaniniai ir plazminiai) tą orą išvalo ir išgrynina.

About the author

Rekuperatoriai būna skirtingų tipų, bet dažniausiai naudojami dviejų: tai su plokšteliniu šilumokaičiu ir su rotaciniu šilumokaičiu. Rekuperatoriaus pagrindinis tikslas – palaikyti oro kaitą patalpose ir pašildyti išeinančiu oru įeinantį orą, jį išvalyti. Lyginant tik temperatūrinį efektyvumą, plokštelinis rekuperatorius yra pranašesnis. Tačiau rekuperatorius su rotaciniu šilumokaičiu yra pranašesnis tuo, kad jis atgauna dalį drėgmės nuo išeinančio oro.

Kai kurie oro kondicionieriai turi šildymo funkciją ir gali šildyti netgi tuomet, kai lauke iki -35°C.

About the author

Kas 5-10 metų, priklausomai nuo:
·         montavimo kokybės;
·         oro kondicionieriaus klasės;
·         naudojimo intensyvumo;
·         to, ar atliekama kokybiška techninė priežiūra;
·         kt.

About the author

Taip, įmanoma. Jums tereikia įsigyti Wi-Fi modulį. Plačiau apie Wi-Fi modulius nuorodoje.

About the author

Dažniausiai kartą per 6-12 mėn. reikia išvalyti filtrus, esančius įrenginyje. Rekomenduojama, kad prieš vasaros sezoną specialistai atliktų išsamią diagnostiką: patikrintų freono lygį ir kt.

About the author

SPLIT oro kondicionavimo sistema susideda iš: vieno bloko, esančio lauke (išorinio bloko) ir vidinio bloko, tarpusavyje sujungta komunikacija (varinių vamzdelių trasa, elektros kabeliu).
MULTI SPLIT oro kondicionavimo sistema susideda iš vieno išorinio bloko ir kelių vidinių blokų. Ši sistema naudojama kelių patalpų vėsinimui, kai norima išvengti keletos išorinių blokų ant pastato išorinių sienų.

About the author

Tai komerciniams tikslams naudojama oro kondicionavimo sistema. Prie vieno išorinio bloko galima prijungti iki 16 vidinių blokų. Ši sistema vienu metu gali vieną patalpą šaldyti, o kitą šildyti.

About the author

Rekuperatoriai būna skirtingų tipų, bet dažniausiai naudojami dviejų: tai su plokšteliniu šilumokaičiu ir su rotaciniu šilumokaičiu. Rekuperatoriaus pagrindinis tikslas – palaikyti oro kaitą patalpose ir pašildyti išeinančiu oru įeinantį orą, jį išvalyti.

Lyginant tik temperatūrinį efektyvumą, plokštelinis rekuperatorius yra pranašesnis. Tačiau rekuperatorius su rotaciniu šilumokaičiu yra pranašesnis tuo, kad jis atgauna dalį drėgmės nuo išeinančio oro.

About the author

Naujos kartos oro kondicionieriai būna tik „inverter“ tipo. Tokių kondicionierių privalumas – kad dėl jų konstrukcijos (tam tikro dažnio keitiklio) palaikomas geriausiai tinkantis oro kondicionieriaus darbo režimas, atsižvelgiant į nustatytą (pageidaujamą) ir realiai esančią temperatūrą.
Tokio tipo oro kondicionierių pagrindiniai privalumai, lyginant su „ON/OFF“ tipo oro kondicionieriais:
1) mažesnės elektros energijos sąnaudos;
2) tolygiau palaikoma nustatyta temperatūra;
3) mažesnis keliamas triukšmas;
4) ilgesnis eksploatacijos laikas;
5) ne tik vėsina, bet ir šildo.

About the author

Pasirinkti oras-oras šilumos siurblį verta dėl kelių priežasčių:

 1. Jūs gaunate tris funkcijas vienoje sistemoje – patalpų šildymą žiemą, vėsinimą vasarą ir oro valymą.
 2. Palyginus su kitomis šildymo sistemomis, investicija nėra didelė ir ji greit atsiperka.
 3. Oras-oras šilumos siurblius galima sumontuoti bet kokiame būste – tiek jau gyvenamame, tiek naujai statomame.
 4. Išpučiamas oro srautas sujudina patalpose esantį orą, šiek tiek jį pasausindamas, taip užkertamas kelias pelėsio atsiradimui ir/ar plitimui.
 5. MSZ-FH-VEHZ ir naujausieji MSZ-LN-VGHZ serijos šilumos siurbliai turi ypač pažangią keturių filtrų sistemą, kuri valo orą nuo kietųjų dalelių, virusų, įvairių alergenų, sugeria nemalonius kvapus. Kiti modeliai turi standartinius filtrus nuo kietųjų dalelių ir žiedadulkių.

Oras-oras šilumos siurblius galima derinti su visomis įprastinėmis šildymo sistemomis, taip sumažinant šildymo kaštus, pagerinant patalpų orą ir užtikrinant tinkamą patalpų mikroklimatą.

Šilumos siurbliai oras – oras namams

Šilumos siurbliai oras-oras komercinėms, pramoninėms, sandėliavimo patalpoms

About the author

Jeigu jūs turite ar statote naują namą ir planuojate vandeninę šildymo sistemą (radiatoriai, šildomos grindys) ir karšto vandens paruošimą, pasirinke šio tipo siurblį. Jūs gausite pilnavertę sistemą, kuri ištisus metus gali tarnauti kaip vienintelis šilumos šaltinis:

 • Visą sezoną namuose turėsite pastovią pageidaujamą patalpų temperatūrą, kurios nustatymus galėsite valdyti mygtuko paspaudimu.
 • Nebereikės ieškoti kieto kuro ar vietos, kur jį sandėliuoti, kitaip ruoštis artėjančiam šildymo sezonui.
 • Oras-vanduo šilumos siurblį sumontuoti paprasta ir greita, jį galima integruoti į bet kurią kitą šildymo sistemą. Tiek lauke, tiek patalpų viduje oras-vanduo šilumos siurblio dalys užima labai mažai vietos.
 • Taip pat Jums nebereikės kamino ir su jo įrengimu susijusių darbų, MITSUBISHI ELECTRIC oras-vanduo sistema leis pamiršti, kas yra senoji katilinė.
 • Vasaros metu oras-vanduo šilumos siurblys ruošia vandenį buitiniam vartojimui ypač mažomis sąnaudomis.
 • Į oras-vanduo šildymo sistemą yra galimybė pajungti saulės kolektorius.

Oras-vanduo šilumos siurbliai namams

Oras-vanduo šilumos siurbliai komercinėms, pramoninėms, sandėliavimo patalpoms

About the author

Mūsų specialistai suteiks Jums visas reikalingas konsultacijas ir padės išsirinkti Jums tinkamą ir ekonomiškai naudingiausią šilumos siurblio modelį. Jūs galite ir patys apytiksliai paskaičiuoti, kokio galingumo siurblio Jums reikia, naudojantis paprastąja skaičiuokle šiame mūsų svetainės puslapyje.

About the author

MITSUBISHI ELECTRIC šilumos siurbliai yra vieni tyliausių rinkoje. Įrenginių triukšmo lygis priklauso nuo modelio. Tyliausiai dirba MSZ-SF-VEMFZ-KJ-VE ir naujieji MSZ-LN-VG serijos vidiniai įrenginiai – nuo 19dB (tai tyliausi rinkoje šilumos siurbliai); MSZ-FH-VE ir MSZ-EF-VE serijos įrenginiai – nuo 20 dB.

Išorinių šilumos siurblių blokų skleidžiamas triukšmo lygis nuo 46 dB. Visi MITSUBISHI ELECTRIC šilumos siurbliai atitinka Visuomenės sveikatos centro nustatytas triukšmo lygio normas. Dėl šios priežasties mūsų įrangą galima netrukdomai montuoti visuose pastatuose įvairios paskirties patalpose.

About the author

Šilumos siurblio kainą nulemia daug faktorių: galia, tipas, montavimo vieta, atstumas tarp vidinio ir išorinio įrenginio. Jūs galite teirautis telefonu arba elektroniniu paštu ir gausite orientacinį kainos pasiūlymą. Tiksli kaina nustatoma apžiūrėjus objektą ir įvertinus visas montavimo sąlygas.

Montavimui naudojame tik aukščiausios kokybes medžiagas: kokybiškus varinius vamzdžius, kanalus, antivibracines gumas, laikiklius ir t.t.

About the author

 • Viesiems MITSUBISHI ELECTRIC šilumos siurbliams, rekuperatoriams, taip pat jų montavimo darbams suteikiama net penkių metų garantija.
 • Drėgmės surinktuvams bei kitiems produktams suteikiama dviejų/trijų metų garantija.

Garantinį ir pogarantinį aptarnavimą atlieka mūsų kvalifikuoti specialistai.

About the author

NESVAUS FILTRAI D. U. K. apie šilumos siurblius ir vėdinimo sistemasTestais nustatyta, kad pridulkėję, užsikimšę  filtrai sumažina įrenginio efektyvumą net iki 30 proc.! Todėl pirmiausia reikia gerai išvalyti vidinio įrenginio filtrus ir kitas dalis. Tai galite padaryti patys (tik būtinai vadovaukitės instrukcija!), arba kreipkitės  į pardavėją – specialistai už nedidelį mokestį tai padarys tikrai greitai ir profesionaliai.

About the author

Įrangos montavimui, darbui su šaltnešio dujomis reikia specifinių žinių ir patirties, todėl siekiant, kad įranga veiktų nepriekaištingai, siūlome atsakingai pasirinkti montuotojus, kurie turi įrangos su šaltnešiu montuotojų pažymėjimus, patirties ir reikalingus įrankius. MITSUBISHI ELECTRIC ir UAB „EKO2ŠILUMA“ neatsako už įrangos veikimą ar gedimus, jei ji nekvalifikuotų ir nesertifikuotų montuotojų yra netinkamai įdiegta.

About the author

Šilumos siurblys dirba net ir prie dar žemesnių temperatūrų, tik išduodamas šilumos kiekis ir efektyvumas krenta. Šilumos siurblio paleidimas, kai lauke -25oC ir šalčiau nėra gerai, todėl rekomenduojame šilumos siurblį naudoti pastoviai, jo neišjunginėti, nors ir lauke labai šalta. Pastovus šilumos siurblio darbas tik ilgina kompresoriaus ilgaamžiškumą.

MITSUBISHI ELECTRIC šilumos siurbliai, UAB „EKO2ŠILUMA“ platinami Lietuvoje, yra pritaikyti veikti būtent šiaurinio klimato sąlygomis. Modeliai su įdiegta HyperHeating  technologija ekonomiškai šildo iki -25oC (MSZ-LN-VGHZ modeliai – net iki -35oC, kaip parodė atlikti testai), o šilumos siurbliai su įdiegta  ZUBADAN technologija – net ir iki -28oC lauko temperatūros. Daugumos kitų šilumos siurblių modelių garantuotas ekonomiškas šildymas yra iki -20oC.

Namams skirti oras-oras šilumos siurbliai su HyperHeating technologija:

MSZ-FH-VEHZ sieninis šilumos siurblys

MFZ-KJ-VEHZ grindinis šilumos siurblys

2017 m. naujiena MSZ-LN-VGHZ sieninis šilumos siurblys

Namams skirti oras-vanduo šilumos siurbliai su ZUBADAN technologija:

Split tipo PUHZ-SHW112YHA šilumos siurblys

Package tipo PUHZ-HW112/140YHA šilumos siurblys

Komercinėms, pramoninėms patalpoms skirti oras-oras šilumos siurbliai su ZUBADAN technologija:

Split tipo PUHZ-SHW-YHA šilumos siurblys

Komercinėms, pramoninėms patalpoms skirti oras-vanduo šilumos siurbliai su ZUBADAN technologija:

Split tipo PUHZ-SHW-YHA šilumos siurblys

About the author

Rekuperacija yra mechaninis patalpų vėdinimas rekuperacinės sistemos pagalba, kurio metu į patalpas tiekiamas šviežias oras, apšildytas (ar atvėsintas) šalinamo oro (sugrąžinama net iki 90proc. šilumos ar vėsos energijos). Tiekiamas oras ir šalinamas oras tarpusavyje nesimaišo, juos atskiria rekuperatoriaus šilumokaičio membranos. Jei rekuperatoriaus šilumokaitis yra pagamintas iš spec. popieriaus, jame vyksta ne tik temperatūriniai, bet ir drėgmės mainai. Būsto rekuperacinė sistema paprastai būna sudaryta iš šių komponentų:

 • ortakyno (vamzdyno), kuriuo šviežias oras tiekiamas į visas pageidaujamas patalpas ir šalinamas iš jų;
 • oro sklendžių, reguliuojančių oro srautus; difuzorių ir grotelių, per kuriuos oras patenka į patapas iš ortakyno (ir atv.), kitų galimų priedų, tokių kaip el. pašildytuvas, CO2 jutiklis, triukšmo slopintuvai ir pan.;
 • vėdinimo įrenginio – plokštelinio, rotorinio ar kt. tipo rekuperatoriaus;
 • valdymo pultelio.

Šviežias oras gyvybiškai svarbus visiems žmonėms – jų sveikatai ir darbingumui, todėl vėdinti patalpas vienu ar kitu būdu yra būtina. Nepakankamas namų vėdinimas yra pagrindinė priežastis būstuose (ypač naujuose ar renovuotuose, kurie būna gerai užsandarinti) sukelianti „sergančio namo“ sindromą. Slogus oras, lydimas per didelio ar per mažo drėgmės lygio, sudaro puikias sąlygas plisti įvairioms bakterijoms, pelėsiui ar puviniui, sukelia nuovargį ir įvairius sveikatos negalavimus, o taip pat kenkia ir pačiam pastatui.

MITSUBISHI ELECTRIC vėdinimo įrenginiai atitinka pačius aukščiausius reikalavimus, keliamus rekuperacinėms sistemoms. Dėka patentuoto iš specialaus popieriaus pagaminto Lossnay plokštelinio šilumokaičio, ne tik užtikrinamas efektyvus vienalaikis šviežio oro tiekimas ir slogaus oro šalinimas, tačiau į patalpas sugrąžinama šilumos/vėsos energija bei sureguliuojamas drėgmės lygis.

MITSUBISHI ELECTRIC Lossnay rekuperacinės sistemos:

Ortakiniai rekuperatoriai LGH-RVX namams

Ortakiniai rekuperatoriai VL-220 su kondensato nubėgimu

Ortakiniai rekuperatoriai LGH-RVX komercinėms patalpoms

Ortakiniai rekuperatoriai LGH-RVXT komercinėms patalpoms

Sieninis mini rekuperatorius VL-100U5-E butams (2 vamzdžių sistema, nereikia ortakyno)

Sieninis mini rekuperatorius VL-50S2-E butams (1 vamzdžio sistema, nereikia ortakyno)

About the author

Vėdinant patalpas atidarius langus, žiemos metu iš patalpų išleidžiama šiluma, o vasaros metu įleidžiamas karštis. Patalpos gerai išvėdinamos tik padarius skersvėjį, tačiau tokiu būdu rizikuojama susirgti, peršalti. Be to, atidarius langus iš aplinkos patenka dulkės, kiti teršalai, triukšmas, vabzdžiai. Tad ilgesnį laiką laikyti atidarius langus ir nepatogu,  ir neekonomiška.

Vėdinant patalpas šiuolaikinėmis rekuperacinėmis sistemomis, sutaupoma didžioji dalis šilumos ar vėsos energijos (iki 90 proc.!). Tokiu būdu ne tik užtikrinamas šviežio oro tiekimas, bet ir nedidinamos šildymo ar vėsinimo sąnaudos, be to, nereikia diegti galingesnės šildymo/vėsinimo įrangos. Rekuperatoriaus darbą galima suprogramuoti pagal savo dienos režimą, kad veiktų tik tada, kai reikia. Taigi vėdinti namus rekuperatoriumi – taupus ir efektyvus vėdinimo būdas.

Būstuose, kuriuose įdiegta MITSUBISHI ELECTRIC ventiliacijos sistema, užtikrinamas itin komfortiškas patalpų mikroklimatas: vyksta oro kaita, užtikrinamos higieniškos ir komfortiškos gyvenimo ar darbo sąlygos; naikinami nemalonūs kvapai; sureguliuojamas drėgmės lygis; šalinamos dulkės ir kiti teršalai; taupoma energija.

MITSUBISHI ELECTRIC Lossnay rekuperacinės sistemos:

Ortakiniai rekuperatoriai LGH-RVX namams

Ortakiniai rekuperatoriai VL-220 su kondensato nubėgimu

Ortakiniai rekuperatoriai LGH-RVX komercinėms patalpoms

Ortakiniai rekuperatoriai LGH-RVXT komercinėms patalpoms

Sieninis mini rekuperatorius VL-100U5-E butams (2 vamzdžių sistema, nereikia ortakyno)

Sieninis mini rekuperatorius VL-50S2-E butams (1 vamzdžio sistema, nereikia ortakyno)

About the author

Butai ypač dažnai susiduria su nepakankamo vėdinimo problema ir iš to kylančiomis pasekmėmis – slogaus oro pojūčiu, langų rasojimu, pelėsio plitimu ir kt. Tačiau juose dažniausiai nėra galimybės išvedžioti ortakių ir įrengti pilną ortakinę sistemą.

Tokiu atveju pats optimaliausias butų vėdinimo sprendimas būtų įsirengti mini rekuperatorių, kuriam nereikalingi ortakiai. MITSUBISHI ELECTRIC sieniniai mini rekuperatoriai VL-100U5-E (105m3/val. oro)  ir VL-50S2-E (52m3/val. oro) atlieka tas pačias funkcijas kaip ir ortakinis rekuperatorius, tik montuojami ant sienos išgręžiant dvi (VL-100U5-E atveju) arba vieną (VL-50S2-E atveju) skyles. Įrenginiai labai našūs, į patalpas sugražinama apie 80 proc. šilumos ar vėsos energijos. Patentuotame Lossnay plokšteliniame šilumokaityje vyskta ne tik temperatūriniai mainai, bet ir drėgmės mainai – patalpose sureguliuojamas drėgmės lygis. Vėdinant patalpas mini rekuepratoriumi,  labai mažomis el. sąnaudomis visame bute turėsite gaivų orą, nešvaistysite šilumos, dings langų rasojimas, nesiveis pelėsis, pagerės oro kokybė.

Sieninis mini rekuperatorius VL-100U5-E butams (nereikia ortakyno)

Sieninis mini rekuperatorius VL-50S2-E butams (1 vamzdžio sistema, nereikia ortakyno)

About the author

Kiek rekuperacinė sistema vėdindama patalpas sunaudos elektros energijos priklauso nuo vėdinimo įrenginio modelio ir galingumo.

MITSUBISHI ELECTRIC sieninis mini rekuperatorius VL-100U5-E, veikdamas didžiausiu režimu – t.y. tiekdamas 105 m3/val. šviežio oro, naudoja vos 31W elektros energijos – taigi net ir visą mėnesį veikiant visu pajėgumu, išlaidos už elektros energiją nesieks nė 3 eurų per mėnesį. Ventiliuojant žemu režimu, t.y. tiekiant 60 m3/val. šviežio oro, elektros sąnaudos perpus mažesnės – tik 15W.

MITSUBISHI ELECTRIC Lossnay LGH-RVX ortakinė rekuperacinė sistema taip pat veikia labai ekonomiškai. Pavyzdžiui, 100m2 ploto gyvenamajam namui skirtas vėdinimo įrenginys LGH-25RVX, veikdamas didžiausiu pajėgumu – tiekdamas 250 m3/val. šviežio oro, vartos 62W elektros energijos – tai sudarys per mėnesį apie 6€. Norint dar labiau sutaupyti, rekuperatoriaus darbą rekomenduojama suprogramuoti pagal savo gyvenimo režimą. Taip galima sutaupyti net iki 60 proc. elektros sąnaudų. Taigi, šiuolaikinės patalpų rekuperacinės vėdinimo sistemos yra labai taupios ir turėti puikų mikroklimatą namuose daug nekainuoja.

MITSUBISHI ELECTRIC Lossnay rekuperacinės sistemos:

Ortakiniai rekuperatoriai LGH-RVX namams

Ortakiniai rekuperatoriai VL-220 su kondensato nubėgimu

Ortakiniai rekuperatoriai LGH-RVX komercinėms patalpoms

Ortakiniai rekuperatoriai LGH-RVXT komercinėms patalpoms

Sieninis mini rekuperatorius VL-100U5-E butams (2 vamzdžių sistema, nereikia ortakyno)

Sieninis mini rekuperatorius VL-50S2-E butams (1 vamzdžio sistema, nereikia ortakyno)

About the author

Prie MITSUBISHI ELECTRIC Lossnay serijos ortakinių rekuperatorių yra galimybė prijungti freoninę sekciją GUG-SL-E kartu su šilumos siurblio lauko bloku, kad į patalpas būtų paduodamas iki pageidaujamos temperatūros sušildytas/atvėsintas oras. GUG freoninė sekcija nėra įprastas kondicionierius – šio įrenginio didžiausias privalumas yra tas, kad ji suteikia pilną klimato kontrolę. Kuomet vėdinimo sistemoje yra integruojama freoninė sekcija GUG-SL, į patalpas visada tiekiamas nustatytos temperatūros šviežias oras, kuris nekelia diskomforto, neatšaldo (žiemą) ar neprišildo (vasarą) patalpų. To pasėkoje, taupomos lėšos šildymui ar kondicionavimui, o patalpų mikroklimatas visada maksimaliai komfortiškas.

MITSUBISHI ELECTRIC freoninės sekcijos:

GUG-01SL-E namams

GUG-01/02/03SL-E komercinėms patalpoms

About the author

Visos teisės saugomos © 2017 ŠSVSA. Sprendimas: CMG Baltic

Šilumos siurblių ir vėdinimo sistemų asociacija neprekiauja šilumos siurbliais, rekuperacinėmis sistemomis ir montavimo darbų neatlieka, tačiau vienija 20 įmonių, dirbančių šildymo ir vėdinimo srityje. Pažymėkite Jus dominančią paslaugą ir Jūsų užklausa pasieks narius, galinčius pasiūlyti reikiamą įrangą ir montavimo darbus.

Vardas *:

Telefono numeris *:

El. Paštas:

Miestas:

Pastato, kurį norima šildyti/vėdinti plotas:

Domina *:

Papildoma informacija: