Oras vanduo šildymas | ŠSVSA | sildymas-vedinimas.lt

Oras-vanduo šildymas

Yra pastebėta, kad dabar brangsta įprasti namų šildymo būdai, todėl oras vanduo šildymas tampa vis populiaresnis. Oras vanduo šildymas jau senai yra populiarus užsienio šalyse, na o lietuviai jau irgi nebeatsilieka.

Verta žinoti, kad oras vanduo šildymas padės mums sutaupyti nemažai pinigų, todėl tokios oro sistemos ir pradeda populiarėti mūsų šalyje.

Kaip veikia oras vanduo šildymo sistema?

Oras vanduo šildymo sistema turi siurblius, kurie perduoda šilumą iš vienos vietos į kitą, pasitelkiant grandinę ir specialių kompresorių. Todėl oras vanduo šildymo kaina yra ženkliai sumažinama. Oras vanduo šilumos siurblių kaina iš pradžių gali atrodyti didelė, tačiau vėliau ji labai ženkliai atsiperka.

Galima rinktis ir dar tobulesnį sprendimą – tai yra oras vanduo oras šilumos siurbliai, kurių kaina taip pat labai atsiperka. Oras vanduo šilumos siurbliai gali pasigirti puikiais atsiliepimais užsienyje.

Na, o oras vanduo šildymas Lietuvoje jau įgauna pagreitį, todėl ir atsiliepimai čia bus greitai sulaukti. Oras vanduo sistema vadovaujasi principu, kai šiluma yra perduodama į vandenį iš aplinkos. Oras vanduo šildymas yra žymiai efektyvesnis, nei paprastų elektrinių vandens šildytuvų.

Oras vanduo sistemos kaina daugiausiai priklausys nuo Jūsų patalpos ploto, tačiau nerimauti nereikia, nes oras vanduo kaina visada atsiperka su kaupu. Oras vanduo sistemos namuose yra nesunkiai integruojamos, jeigu tik pasirinksite tinkamus specialistus.

Mes Jus garantuojame, kad oras vanduo atsiliepimai iš mūsų specialistų bus tik patys geriausi.

Oras vanduo kaina taip pat priklausys ir nuo sistemos sudėtingumo ir kitų papildomų parinkčių. Todėl visada siūlome pasikviesti meistrą į namus ir rimtai pasikonsultuoti.

Oras vanduo – tai mūsų visos šildymo sistemos ateitis. Oras vanduo – tai mūsų šiuolaikinė namų vizija, kurią mes nesunkiai išpildome kiekvienam klientui!

Visos teisės saugomos © 2017 ŠSVSA. Sprendimas: CMG Baltic

Šilumos siurblių ir vėdinimo sistemų asociacija neprekiauja šilumos siurbliais, rekuperacinėmis sistemomis ir montavimo darbų neatlieka, tačiau vienija 20 įmonių, dirbančių šildymo ir vėdinimo srityje. Pažymėkite Jus dominančią paslaugą ir Jūsų užklausa pasieks narius, galinčius pasiūlyti reikiamą įrangą ir montavimo darbus.

Vardas *:

Telefono numeris *:

El. Paštas:

Miestas:

Pastato, kurį norima šildyti/vėdinti plotas:

Domina *:

Papildoma informacija: