Šildymas ortakiais | sildymas-vedinimas.lt

Šildymas ortakiais
Atsižvelgiant į vis didėjančius statybos mastus Lietuvoje, mes privalome dalintis ir kita svarbia informacija – kaip tinkamai šildyti savo namus. Yra pastebėta, kad visur tik ir dygsta naujos statybos namai, tačiau kokie jie bus, jeigu juose nebus įrengtos šiuolaikinės namų šildymo technologijos?

Kiekvienas namo savininkas turi priimti rimtus sprendimus, atsižvelgdamas ne tik į savo pajamas, tačiau ir galvodamas apie šiuolaikinius, racionalius ir ekologiškus aplinkos faktorius. Mes Jums siūlome itin šiuolaikinį ir nebrangų savo namų šildymo būdą. Tai šildymas ortakiais.

Namuose tikriausiai jau esate įsirengę, arba galbūt planuojate statytis židinį. Tad, kodėl šio šilumos taško nepanaudojus dar protingiau? Tereikia iš židinio nutiesti ortakius ir į kitas būsto patalpas. Mes Jums galime pasiūlyti ir paantrinti, kad šildymas židinių ortakiais – bus vienas geriausių Jūsų priimtų sprendimų namuose. Tokia šildymo sistema yra labai patogi, kadangi ji pati išsijungia, kai šiluma patalpoje ima artėti prie per didelės kaitros. Todėl net ir vasarą Jūs pilnai pajusite visus privalumus. Taip pat šilumos srautą galima reguliuoti ir mechaniniu būdu – su specialiais jungikliais – pagal savo asmeninius šilumos namuose poreikius.

Šildymo ortakiais atsiliepimai pilasi kaip iš gausybės rago ir tik geri. Daugelis žmonių tikrai nesigaili pasirinkę tokį namų šildymo būdą. Be to, ortakiai yra labai tylūs ir tikrai netrukdys Jums mėgautis ramybe namuose.

Kreipkitės į mus ir mes atvyksime į Jūsų namus, išsimatuosime plotą, paskaičiuosime sąmatą ir pasiūlysime tik pačius vertingiausius patarimus Jūsų namų šilumai ir jaukumui palaikyti!

Visos teisės saugomos © 2017 ŠSVSA. Sprendimas: CMG Baltic

Šilumos siurblių ir vėdinimo sistemų asociacija neprekiauja šilumos siurbliais, rekuperacinėmis sistemomis ir montavimo darbų neatlieka, tačiau vienija 20 įmonių, dirbančių šildymo ir vėdinimo srityje. Pažymėkite Jus dominančią paslaugą ir Jūsų užklausa pasieks narius, galinčius pasiūlyti reikiamą įrangą ir montavimo darbus.

Vardas *:

Telefono numeris *:

El. Paštas:

Miestas:

Pastato, kurį norima šildyti/vėdinti plotas:

Domina *:

Papildoma informacija: