Namo šildymas | sildymas-vedinimas.lt

Namo šildymas
Namo šildymas – viena pagrindinių temų tarp bet kokio tipo namų gyventojų, artėjant šaltajam metų sezonui. Ne paslaptis, kad Lietuvoje žiemos paprastai būna itin šaltos ir drėgnos, todėl yra būtina pasirūpinti namo šildymo sistemos schema. Daugiabučių gyventojams per daug rūpintis nereikia, kadangi pas juos yra centrinio šildymo sistema, na o didžiausias rūpestis gula ant nuosavų namų gyventojų pečių. Tačiau gera žinia yra ta, kad net ir daugiabučių gyventojai gali pasirinkti visiškai kitokius šildymo būdus. Buto ar namo šildymo sistemos kaina priklausys nuo pasirenkamo būdo ir, žinoma, nuo kvadratinio Jūsų būsto ploto.

Daugelis lietuvių dar nuo seno yra įpratę namus šildyti, kūrendami malkas. Tačiau šis metodas neatitinka šiuolaikinės namo šildymo sistemos. Šildymas, vėdinimas – tai dvi sąvokos, kurios turėtų būti itin svarbios kiekvienam nuosavo namo gyventojui.

Namo šildymo sistemos schema gali būti ir visiškai paprasta ir ekologiška, jeigu pagalvosime ir apie saulės kolektorius. Kad nebūtų sunku pasimesti dižiuliame pasiūlos rate, mes rekomenduojame Jums susisiekti su mūsų specialistais, kurie padės priimti Jums pačius naudingiausius sprendimus.

Visos teisės saugomos © 2017 ŠSVSA. Sprendimas: CMG Baltic

Šilumos siurblių ir vėdinimo sistemų asociacija neprekiauja šilumos siurbliais, rekuperacinėmis sistemomis ir montavimo darbų neatlieka, tačiau vienija 20 įmonių, dirbančių šildymo ir vėdinimo srityje. Pažymėkite Jus dominančią paslaugą ir Jūsų užklausa pasieks narius, galinčius pasiūlyti reikiamą įrangą ir montavimo darbus.

Vardas *:

Telefono numeris *:

El. Paštas:

Miestas:

Pastato, kurį norima šildyti/vėdinti plotas:

Domina *:

Papildoma informacija: