Šilumos siurbliai oras-vanduo | sildymas-vedinimas.lt

Šilumos siurbliai oras-vanduo

Šilumos siurbliai oras vanduo – viena iš naujovių, kuri jau pradeda įgauti didelį populiarumą Lietuvoje. Šilumos siurbliai oras vanduo ne tik gali apšildyti namus, tačiau ir buityje naudojamą vandenį.

Šilumos siurblių oras vanduo atsiliepimai visada būna tik geriausi, kadangi čia yra du privalumai. Šilumos siurbliai oras vanduo šildo patalpas per radiatorius, arba per grindis, jei jos yra specialiai įrengtos. Tačiau šilumos siurblių oras vanduo elektros sąnaudos nesusidaro didelės, kadangi karštas vanduo sušyla nuo lauke esančios energijos.

Priklausomai nuo Jūsų poreikių, šilumos siurbliai gali būti įrengiami skirtingi: šilumos siurbliai oras vanduo, šildymo sistema oras oras, šilumos siurbliai vanduo vanduo, šilumos siurbliai žemė vanduo. Vieniems įrengimams reikia, kad netoli Jūsų namo būtų vandens telkinys (šilumos siurblių oras vanduo veikimo principas būtent toks). Šilumos siurblių oras vanduo elektros sąnaudos žymiai sumažėja, kadangi yra panaudojami ir gamtos ištekliai.

Šilumos siurblių oras vanduo elektros sąnaudos priklauso ne vien nuo pastato, tačiau ir nuo aplinkos faktorių – šiuo atveju nuo Jūsų nuosavo vandens tvenkinio.

Būtent dėl to, šilumos siurblių oras vanduo atsiliepimai visados būna tik patys geriausi. Beje, šilumos siurblių žemė vanduo kaina dabar pati geriausia, kadangi visos investicijos atsiperka labai greitai.

Jeigu šalia Jūsų namų arti nėra jokio vandens telkinio – ne bėda. Šildymas oras oras visada Jus išgelbės. Tai vienas iš populiariausių namų šildymo ir vėsinimo būdų ne tik Lietuvoje, tačiau ir užsienyje.

Šildymo sistemos oras oras atsiliepimai iš užsienio jau pasiekė mus, todėl lietuviai džiaugiasi, kad šildymo sistemos oras oras kaina visada yra apskaičiuota protingai.

Visiškai nesvarbu, ar Jums labiau patinka šildymo oras oras sistema, ar oras vanduo – geriausius sprendimus galite priimti tik pasitarę su specialistais. Nepamirškite, kad šildymo oras oras kaina iš pradžių gali atrodyti mažesnė.

Tačiau šilumos siurbliai oras vanduo, kai jau yra įrengti – užtikrina pigesnius eksploatavimo kaštus.

Galime daryti išvadas, kad šilumos siurblių oras vanduo kaina atrodo didesnė tik tada, kai reikia sistemą sumontuoti, tačiau ilgainiui galima labai sutaupyti. Tačiau, jei Jums reikia paprastesnio varianto, primename, kad dabar šildymo sistemos oras oras atsiliepimai yra vieni geriausių.

Visos teisės saugomos © 2017 ŠSVSA. Sprendimas: CMG Baltic

Šilumos siurblių ir vėdinimo sistemų asociacija neprekiauja šilumos siurbliais, rekuperacinėmis sistemomis ir montavimo darbų neatlieka, tačiau vienija 20 įmonių, dirbančių šildymo ir vėdinimo srityje. Pažymėkite Jus dominančią paslaugą ir Jūsų užklausa pasieks narius, galinčius pasiūlyti reikiamą įrangą ir montavimo darbus.

Vardas *:

Telefono numeris *:

El. Paštas:

Miestas:

Pastato, kurį norima šildyti/vėdinti plotas:

Domina *:

Papildoma informacija: