Oras oras šildymas | Šilumos siurblių ir vėdinimo sistemų asociacija

Oras-oras šildymas

Jeigu Jūs turite savo nuosavą ofisą, ar didesnį namą, tačiau Jums nepakanka šilumos jame, mes Jums siūlome oras oras šilumos siurblius. Kitaip tariant – tai oro kondicionieriai, kurie pagal poreikį gali pūsti tiek šaltą, tiek karštą orą, todėl tai labai praverčia visais metų laikais.

Oras oras šilumos siurblių kaina yra nedidelė, o naudotis yra patogu kiekvienam žmogui. Oras oras kaina visada bus nedidelė, jeigu dar ir mokėsime taupiai naudotis šiais siurbliais ir tik pagal poreikį.

Užsienyje jau yra įprasta kiekviename viešbutyje, ar bet kurioje įstaigoje pamatyti oro kondicionierius, tačiau lietuviai vis dar neskuba jų įsigyti. Tikriausiai yra pamirštama, kad jie ne tik gali vėsinti orą, tačiau ir pagal poreikį papildomai sušildyti patalpą.

Oras oras sistema būtent tuo ir yra unikali, kad gali suteikti dvigubus privalumus. Oras oras šildymo sistema jau pasinaudojo daugelis Lietuvos didesniųjų įmonių, todėl oras oras atsiliepimai yra tikrai puikūs.

Oras oras šildymas gali būti nesunkiai įrengiamas ir Jūsų namuose, tereikia tik susisiekti su mūsų specialistais ir pasirinkti geriausiai Jums tinkamą siurblį. Šilumos siurbliai oras oras yra itin efektyvi ir nebrangi šildymo sistema.

Šilumos siurblių oras oras šildymo kaina priklausys nuo to, kokį siurblį nusipirksite ir kiek ilgai per parą Jums juo reikės naudotis.

Verta žinoti, kad šis šildymosi būdas taip pat yra saugus aplinkinių sveikatai. Taip yra todėl, kad čia yra naudojama tik elektra ir nedeginamas joks kietasis kuras.

Oras oras šildymo atsiliepimai visada būna tik patys geriausi!

Visos teisės saugomos © 2017 ŠSVSA. Sprendimas: CMG Baltic

Šilumos siurblių ir vėdinimo sistemų asociacija neprekiauja šilumos siurbliais, rekuperacinėmis sistemomis ir montavimo darbų neatlieka, tačiau vienija 20 įmonių, dirbančių šildymo ir vėdinimo srityje. Pažymėkite Jus dominančią paslaugą ir Jūsų užklausa pasieks narius, galinčius pasiūlyti reikiamą įrangą ir montavimo darbus.

Vardas *:

Telefono numeris *:

El. Paštas:

Miestas:

Pastato, kurį norima šildyti/vėdinti plotas:

Domina *:

Papildoma informacija: