Šilumos siurbliai oras-oras | ŠSVSA sildymas-vedinimas.lt

Šilumos siurbliai oras-oras

Šilumos siurbliai oras oras – tai puikūs įrengimai namuose, kurie ne tik gali šildyti, tačiau ir vėsinti orą patalpose. Šilumos siurbliai oras oras, kitaip tariant, tai paprasčiausi kondicionieriai.

Tačiau čia yra patobulinimas – šilumos siurblių oras oras atsiliepimai itin geri, nes jie gali labai gerai sušildyti patalpas. Šilumos siurblių oras oras elektros sąnaudos gali susidaryti didelės tuo atveju, kai patalpos yra itin vėsios ir neapšiltintos.

Tačiau įprastai sąnaudos yra itin mažos dėl tobulo siurblių veikimo principo. Šilumos siurblių oras oras veikimo principas yra labai paprastas: viena dalis įrenginio yra montuojama viduje, kita – pastato išorėje. Šilumos siurbliai oras oras paima visą šilumą iš lauko ir perduoda ją pastato vidui.

Šilumos siurblių oras oras atsiliepimai geri yra būtent todėl, kad patalpų karštis vasaros metu yra nukreipiamas į lauką.

Šilumos siurbliai oras oras veikia kartu su ventiliatoriais – jie skleidžia šilumą patalpose, kurią išgauna iš garų, veikiant kompresoriui. Šilumos siurblių oras oras kaina priklauso nuo įrenginio. Šilumos siurblių oras oras trūkumai yra tie, kad jie minimaliai, tačiau skleidžia garsą ir kartais gali jaustis oro srautai.

Todėl tokie šilumos siurbliai geriau tiks, pavyzdžiui, biuro patalpoms. Šilumos siurblių oras oras kainos yra įvairios. Reikia rinktis pagal skirtingus parametrus, kainas ir, žinoma, savo poreikius.

Siekiant sutaupyti, Jums labai tiks ir šildymo katilai oras vanduo. Šildymo oras vanduo kaina bus didesnė tik įsirenginėjant, kadangi reikės daugiau darbo.

Tačiau su laiku tai padeda itin daug sutaupyti. Šildymas oras vanduo – geriausias pasirinkimas kiekvienam nuosavo namo šeimininkui, kadangi šilumos srautais bus sušildytos ne tik patalpos, tačiau ir buityje naudojamas vanduo, radiatoriai.

Šildymas oras vanduo – tai pigesnės sąskaitos už vandenį visiems laikams.

Šildymas oras vanduo kitaip dar yra vadinamas geoterminiu šildymu. Šildymo sistemos oras vanduo atsiliepimai jau sulaukė didelio lietuvių populiarumo.

Šildymo oras vanduo atsiliepimai geri ne tik iš ekologinės, tačiau ir iš finansinės pusės.

Visos teisės saugomos © 2017 ŠSVSA. Sprendimas: CMG Baltic

Šilumos siurblių ir vėdinimo sistemų asociacija neprekiauja šilumos siurbliais, rekuperacinėmis sistemomis ir montavimo darbų neatlieka, tačiau vienija 20 įmonių, dirbančių šildymo ir vėdinimo srityje. Pažymėkite Jus dominančią paslaugą ir Jūsų užklausa pasieks narius, galinčius pasiūlyti reikiamą įrangą ir montavimo darbus.

Vardas *:

Telefono numeris *:

El. Paštas:

Miestas:

Pastato, kurį norima šildyti/vėdinti plotas:

Domina *:

Papildoma informacija: