Apie mus | sildymas-vedinimas.lt

Apie šilumos siurblių ir vėdinimo sistemų asociaciją

Asociacijos veikla

Šilumos siurblių ir vėdinimo sistemų asociacija įsteigta 2017 m. kovo mėn.

Pagrindiniai tikslai

Stiprinti Lietuvos šilumos siurblių ir vėdinimo sistemų gamintojų bei atstovų sektorių, didinti jo konkurencingumą, sudaryti palankias sąlygas verslo plėtrai.

Asociacijos funkcijos

 • propaguoti pažangias šildymo-vėdinimo technologijas Lietuvoje.
 • bendradarbiauti su mokslo institucijomis.
 • analizuoti verslo aplinką ir rinkos pokyčius, rengti statistiką apie narių parduodamos produkcijos rinkos dalį.
 • atstovauti narių interesus valstybinėse institucijose ir įstaigose.
 • dalyvauti standartizacijos procesuose.
 • plėtoti bendradarbiavimą su analogiško pobūdžio kitų šalių įmonėmis, asociacijomis ir tarptautinėmis organizacijomis.
 • formuoti bendrą veiklos politiką.
 • organizuoti bendras informacines ir viešinimo kampanijas, leisti specializuotus leidinius.

Narystė EHPA

Europos šilumos siurblių asociacija (EHPA) skatina šilumos siurblių technologijos žinomumo didinimą bei diegimą visoje Europoje. Šia veikla organizacija siekia sukurti rinkos aplinką, kuri pagreitintų/palengvintų šilumos siurblių diegimą, atskleistų technologijos privalumus – veiksmingą šildymą ir vėsinimą naudojant atsinaujinančią energiją, Europiniu lygiu.

Asociacija Briuselyje pasisako už: Ekodizainą, atsinaujinančią energiją, energijos efektyvumo žymėjimą, šildymo ir vėsinimo strategiją, energetinį efektyvumą, energetinę sąjungą, F-dujų reguliavimą.

EHPA veikla:

 1. Organizacija skatina šilumos siurblių naudojimą kaip vieną iš svarbiausių technologijų siekiant įgyvendinti ES efektyvaus energijo svartojimo bei aplinkosaugos tikslus. Siekia kad RES (renewable energy sourses/ Atinaujinančių energijos šaltinių) direktyva būtų taikoma kuo plačiau. Atsatovauja šią poziciją Briuselyje.
 2. Stebi ir vertina ES bendros energijos vartojimo mažinimo bei aplinkosaugos skatinimo politiką. Aktyviai palaiko ryšius su atsakingais asmenimis.
 3. Šiame kontekste pristato šilumos siurblių gamintojų poziciją. Yra tarpininkas tarp gamintojų ir ES komisijos, bei tarybos.
 4. Nariai susitinka kasmetinėje generalinėje asamblėjoje. EHPA organizuoja metinę konferenciją ir keletą kitų su šilumos siurbliais susijusių renginių. Organizuoja Europos šilumos siurblių atstovų susitikimą Niurnberge. Padeda sudaryti prekybos sutartis kaip ES šilumos siurblių atstovas bendraujant su trečiomis šalimis.

Daugiau informacijos: www.epha.org

Visos teisės saugomos © 2017 ŠSVSA. Sprendimas: CMG Baltic

Šilumos siurblių ir vėdinimo sistemų asociacija neprekiauja šilumos siurbliais, rekuperacinėmis sistemomis ir montavimo darbų neatlieka, tačiau vienija 20 įmonių, dirbančių šildymo ir vėdinimo srityje. Pažymėkite Jus dominančią paslaugą ir Jūsų užklausa pasieks narius, galinčius pasiūlyti reikiamą įrangą ir montavimo darbus.

Vardas *:

Telefono numeris *:

El. Paštas:

Miestas:

Pastato, kurį norima šildyti/vėdinti plotas:

Domina *:

Papildoma informacija: