Rekuperatoriai namui | sildymas-vedinimas.lt

Rekuperatoriai namui

Jei ketinate naujai statyti arba rekonstruoti nuosavą namą – reikia būtinai apsvarstyti rekuperacijos klausimą. Rekuperacinė sistema paverčia pastatą energetiškai efektyviu, nes padeda grąžinti iki 95 procentų šilumos.

Rekuperatoriai namams jau senai tapo norma Skandinavijos šalyse. Taigi šios šalies praktika rodo puikų pavyzdį visam pasauliui. Jokia naujo namo statyba negali apsieiti be tinkamai sumontuotos vėdinimo sistemos.

Nepriklausomai nuo to, ar gyvenate šiltojo ar šaltojo klimato zonoje – pagal poreikius, rekuperatoriai atitinkamai panaudoja išeinančią šilumą. Žiemos metu patalpose yra sugrąžinama išeinanti šiluma, o vasaros – atitinkamai vėsuma.

Verta paminėti, kad rekuperatorius namui ne tik užtikrina puikius pastato energetinius rodiklius, tačiau ir ženkliai prisideda prie sveikesnės žmonių gyvensenos.

Moksliškai jau yra įrodyta, kad oras, kuris ateina iš lauko yra švaresnis, todėl jo panaudojimas patalpose ženkliai prisideda prie mūsų sveikatos ir gerovės. Be to, lauko oras, prieš patekdamas į patalpų vidų yra perfiltruojamas, todėl mums netenka įkvėpti jokių nešvarumų iš gatvės.

Tam yra naudojami specialūs rekuperatoriaus filtrai, kuriuos reikia kartas nuo karto taip pat prižiūrėti.

Rekuperatoriaus namui kaina priklauso tik nuo Jūsų pačių. Meistras, atvykęs į Jūsų namus, pirmiausia įvertina patalpų parametrus ir nustato, ar rekuperacinę sistemą sumontuoti bus sudėtinga.

Taip pat Jums reikės pasirinkti rekuperatorių iš plataus modelių ir teikiamų parametrų pasirinkimo.

Tinkama rekuperacinė sistema suteikia daug privalumų kiekvienam pastatui, todėl kviečiame Jus konsultuotis su mumis dėl įrangos pasirinkimo.

Švarus oras ir sutaupytos sąskaitos – gali tapti Jūsų įprasta gyvenimo dalimi!

Visos teisės saugomos © 2017 ŠSVSA. Sprendimas: CMG Baltic

Šilumos siurblių ir vėdinimo sistemų asociacija neprekiauja šilumos siurbliais, rekuperacinėmis sistemomis ir montavimo darbų neatlieka, tačiau vienija 20 įmonių, dirbančių šildymo ir vėdinimo srityje. Pažymėkite Jus dominančią paslaugą ir Jūsų užklausa pasieks narius, galinčius pasiūlyti reikiamą įrangą ir montavimo darbus.

Vardas *:

Telefono numeris *:

El. Paštas:

Miestas:

Pastato, kurį norima šildyti/vėdinti plotas:

Domina *:

Papildoma informacija: